درباره وبلاگ نستک ایران

سلام و خوش‌آمد به شما که با نستک همراهی می‌کنيد!

راه‌اندازی وب‌لاگ در سايت نستک ايران نه تنها با اين هدف انجام شده که بستری رسانه‌يی برای نوشتن در باره‌ی دانش و تکنولوژی هوشمندسازی و خانه‌ی هوشمند و اطلاع‌رسانی در باره‌ی اخبار و تازه‌های مربوط به اين حوزه در ابعاد مختلف مهيا شود، بل‌که اين انگيزه را دنبال می‌کند که بستری برای ارتباط دوسويه و گفت‌وگو با طراحان، توليدکنندگان، کاربران و فعالان بازار محصولات هوشمندسازی خانه و ساختمان بگستراند.

تلاش گروه رسانه‌يی نستک ايران در راستای پوشش‌دهی جنبه‌های گوناگون مرتبط با دانش، تکنولوژی، صنعت و بازار راه حل‌ها و محصولات خانه‌ی هوشمند در مطالبی‌ست که برای انتشار در دسته‌های موضوعی متنوع تعريف‌شده آماده می‌شوند. طبيعی و بديهی‌ست که شرکت نستک از اين وب‌لاگ هم‌چو فرصتی برای سخن گفتن در باره‌ی برنامه‌ها، محصولات‌اش و ايجاد ارتباط با جامعه‌ی مخاطبان‌اش نيز بهره ببرد.

نظر مخاطبان در باره‌ی هر يک از مطالب اين وب‌لاگ و پيشنهاد دادن و ايده‌پردازی برای تهيه‌ی مطالب ديگر بسيار ارزشمند است. هم‌چنين علاقه‌مندی شما برای به اشتراک گذاشتن مطالب اين وب‌لاگ به ما برای گسترش دانش خانه‌ی هوشمند ياری بسيار می‌رساند.

با ما همراه شويد و با بهره بردن از محصولات هوشمندسازی خانه و ساختمان سبک زندگی تازه‌یی را تجربه کنيد.

آخرین مطالب بلاگ