کلید لمسی هوشمند
سری INNOVA

کلید لمسی هوشمند نستک سری INNOVA بهترین انتخاب برای برای خانه هوشمند شماست. اگر به دنبال خانه هوشمندی هستید که به همه جزییات توجه ویژه‌ای شده است ما به شما کلیدهای هوشمند INNOVA را پیشنهاد می‌کنیم.

کلید لمسی هوشمند نستک سری innova دارای سفحه شیشه کریستال نشکن و مقاوم است. این کلید تاچ مجهز به چنگه می باشد و در انواع قوطی برق قابل نصب است.

کلید لمسی هوشمند چیست و چه امکاناتی دارد؟

کلید تاچ هوشمند روشنایی، یکی از  تجهیزات هوشمند سازی برای کنترل روشنایی است. استفاده از این کلیدها برای داشتن یک  سیستم روشنایی هوشمند، ضروری می باشد. کلید تاچ هوشمند نستک (NESTECH) سری INNOVA از طریق ریموت کنترل RF و گوشی هوشمند قابل مدیریت است. این کلید به دلیل طراحی زیبا، ساده و در عین حال مدرن، در هر محیط و با هر دکوراسیون سازگار می باشد. در ادامه، به ویژگی های دیگر کلید لمسی هوشمند نستک می پردازیم.

صفحه کریستال حرارت دیده

کليد های لمسی RF دار نستک مجهز به صفحه‌ی شیشه کريستال حرارت‌ديده با ضخامت ۴ ميلی‌متر هستند. صفحه این کلید های برق لمسی شیشه ای نشکن و ضد خش می باشند و از استحکام بالایی برخوردارند. همچنین، کلیدهای لمسی RFدار نستک با رنگ‌بندی متنوع و جلوه‌ای شفاف، زيبا و درخشنده با انواع دکوراسيون های داخلی هماهنگ‌اند.

صفحه لمسی حساس با عملکرد سریع

کلید تاچ هوشمند نستک مجهز به تکنولوژی بسیار پیشرفته لمسی خازنی است. طراحی تمام لمسی خازنی در کليدهای لمسی نستک به گونه‌ای است که با کوچک‌ترين اشاره‌ی انگشت عمل سوئيچ انجام می‌شود. هم‌چنين، اين طراحی سبب می‌شود تا کليد لمسی هوشمند نسبت به برخورد اشياء نامتعارف فلزی و پلاستيکی حساس نباشد.

قابلیت زمان بندی و برنامه‌ریزی

کلید هوشمند لمسی نستک دارای امکان تعریف زمان بندی و برنامه ریزی برای روشن یا خاموش شدن لامپ هاست. به این صورت که با مشخص کردن یک بازه زمانی مشخص، لامپ مورد نظر روشن و سپس خاموش می شود. همچنین، با کنترل لامپ ها هنگامی که شما در مسافرت به سر می برید امنیت خانه شما نیز تضمین می شود. این قابلیت، از مصرف بیش از اندازه منابع نیرو نیز جلوگیری می کند.

سیمکشی ساده و ایمن

کلیدهای روشنایی لمسی نستک سری INNOVA دارای ترمینال های کاملا ایمن می باشند. این ترمینال ها به گونه ای طراحی شده اند که هدایت سیم درون ترمینال به راحتی صورت گیرد. همچنین، بین تمامی ترمینال جداکننده وجود دارد تا از برخورد سیم ها با یکدیگر و خطرات احتمالی آن جلوگیری شود. این ویژگی‌ها باعث می شود تا فرایند سیم کشی به آسانی و بدون هیچ گونه خطری انجام شود.

اطلاع از قیمت و ثبت سفارش

رنگبندی کلید های هوشمند سری INNOVA

کلید تاچ RFدار نستک سری INNOVA در رنگ‌های متنوع سفید، مشکی و طلایی تولید و عرضه می شوند. رنگ بندی لوکس و شیک این کلید لمسی هوشمند جلوه ی زیباتری به دکوراسیون خانه شما می بخشد. همچنین، کلیدهای سری INNOVA به دلیل رنگ بندی متنوع با انواع محیط ها هماهنگ می باشند.

سازگار با تمامی دکوراسیون ها

شفاف و زیبا

تنوع کلید لمسی هوشمند نستک

کلیدهای نستک مدل INNOVA در دو نوع کلید هوشمند و کلید لمسی ساده تولید و عرضه می شوند. کلیدهای لمسی تاچ را می توان تنها از طریق لمس کلید کنترل کرد. در حالی که کلید هوشمند علاوه بر مجهز بودن به صفحه لمسی، از طریق ریموت کنترل RF نیز قابل مدیریت است. انواع کلیدهای لمسی کنترل روشنایی در هر دو مدل لمسی و هوشمند با رنگ بندی های گوناگون شامل یک پل تا چهار پل، کولر، پرده، دیمر و زنگ می باشد. برای کسب اطلاعات فنی و خرید این محصولات می‌توانید اینجا را کلیک کنید.

اطلاع از قیمت و ثبت سفارش

کلید هوشمند چگونه کار می کند؟

همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم کلید روشنایی هوشمند ساختمان با کلید های تمام لمسی متفاوت است. مدل هوشمند را می توان به وسیله تلفن همراه یا ریموت کنترل RF کنترل کرد. ماژل RF تعبیه شده درون کلید هوشمند امکان کنترل از طریق ریموت کنترل را مهیا می‌کند. طراحی داخلی مدارات کلید لمسی هوشمند به گونه ای است که خروجی آن ها مبتنی بر رله می باشد. رله های تعبیه شده در کلید نستک از نوع مخصوص Anti Surge هستند. این رله ها در برابر عبور جریان های لحظه ای هنگام روشن شدن لامپ های LED و فلورسنت مقاوم‌اند.

کلید لمسی هوشمند روشنایی نستک در انواع قوطی های موجود در بازار قابل نصب هستند.

 هوشمند سازی ساختمان در حال ساخت

امروزه استفاده از کلید های لمسی برق هنگام هوشمند سازی ساختمان امری ضروری است. خصوصا در ساختمان در حال ساخت که امکان محیا کردن زیرساخت سیمی وجود دارد، به راحتی انجام می شود.

هوشمند سازی ساختمان های قدیمی

ساختمان ها و خانه های قدیمی هم می توانند بدون هیچ مانعی کلیدهای هوشمند را نصب کنند.

امکان نصب در قوطی های برق مدرن و قدیمی

کلید هوشمند روشنایی نستک با اندکی دانش قبلی به راحتی در قوطی های برق موجود در بازار نصب و راه اندازی می شود. البته باید گفت که متخصصان نستک از زمان خرید و پس از آن با مشاوره، راهنمایی و ارائه خدمات همواره در کنار شما هستند تا به راحتی محصول را نصب و استفاده کنید. نصب کلید لمسی هوشمند روشنایی نستک هم در ساختمان های نوساز و هم در ساختمان های در حال ساخت به راحتی انجام می شود.

طراحی ایمن ترمینال‌ها

+30 لامپ به ازای هر پل

کلید تاچ RFدار نستک دارای چنگه برای نصب راحت تر در انواع قوطی ها می باشد. همچنین، رویه این کلیدهای لمسی کاملا مقاوم و نشکن می باشند و از شیشه کریستال حرارت دیده ساخته شده است.

نصب توسط پیچ

نصب توسط چنگه

دانلود کاتالوگ کلید هوشمند سری INNOVA

کاتالوگ محصولات INNOVA شامل تنوع محصولات، نحوه نصب و مشخصات فنی کلیدهای لمسی هوشمند می باشد. برای مشاهده کاتالوگ و دانلود PDF آن به بخش زیر مراجعه نمایید.

کاتالوگ کلید لمسی هوشمند شامل مشخصات فنی، تنوع کلیدهای تاچ هوشمند INNOVA و نحوه ی نصب آنها می باشد.

ویدیو آموزشی نحوه نصب کلید هوشمند نِستِک

کنترل از طریق اپلیکیشن تلفن همراه، ریموت کنترل یا دستیار صوتی

کنترل از راه دور، یکی از قابلیت‌های کلید لمسی هوشمند لامپ است که آن را از سایر کلیدها متمایز می کند. کلید برق هوشمند نستک با پشتیبانی از ریموت کنترل روشنایی RF 433 امکان کنترل از راه دور را فراهم میکند. همچنین، این کلیدها را می توان از طریق اپلیکیشن نصب شده در تلفن همراه مدیریت کرد. کنترل کلید لمسی هوشمند نستک از طریق موبایل خارج از منزل نیز امکان‌پذیر است. این قابلیت به واسطه دستگاه کنترل مرکزی برودلینک انجام می‌شود. حتی هنگامی که در مسافرت به سر می‌برید هم، می توانید سیستم روشنایی منزل را به راحتی کنترل کنید.  مدیریت این کلید لمسی هوشمند به وسیله دستیار صوتی از دیگر امکاناتی است که از طریق فرمان صوتی صورت می گیرد.

بیشتر بخوانید

کلید لمسی هوشمند نستک و امکان کنترل از طریق دستیار صوتی الکسا.