درباره نستک ایران

شرکت نوین سازان تارا کاوش

شرکت نوین سازان تارا کاوش با پشتوانه دانش فنی آلمان و ایران در زمینه تولید کلید و پریز‌های مدرن، رو میزی و لمسی استاندارد با برند NESTECH AUTOMATION (نِستِک اتوماسیون) فعالیت دارد. محصولات این شرکت در بازار ایران، به عنوان برند کلیدهای لمسی استاندارد که در پروژه‌های هوشمندسازی لوکس استفاده می‌شود شناخته شده است. محصولات NESTECH AUTOMATION مطابق با استانداردهای بین المللی CE و RoHS در ایران تولید می‌شود. ریشه کلمه NESTECH برند NESTECH از دو بخش NEST (به معنای آشیانه و مکانی آرام برای زندگی واقعی) و TECH (مخفف کلمه تکنولوژی) تشکیل شده است که معرف خدمات و محصولاتی با تکنولوژی پیشرفته برای خانه‌های امروزی است. پشتیبانی و خدمات پس از فروش مزیت استفاده از محصولات NESTECH برخورداری از خدمات دنباله‌دار و همیشگی شرکت است. کارکنان بخش پشتیبانی شرکت در اوقات اداری بی‌شائبه به صورت حضوری، تلفنی و اینترنتی در سطوح مختلف فنی و خدماتی، پاسخ‌گوی مخاطبان و مشتريان خود هستند. قابل ذکر است که محصولات NESTECH شامل 2 سال گارانتی و 4 سال خدمات پس از فروش است.

دیدگاهی فراتر از تصور

سازگار با محيط زيست

تمامی محصولات NESTECH از دو جنبه به حفظ محیط زیست ياری می‌رسانند. يکی به خاطر تولید ویژه آن‌ها که شامل استفاده بیشتر از مواد اوليه بازيافت‌ پذير است و دارای استاندارد محیط زیست RoHS می باشد. مهم‌تر از آن، هوشمندسازی با راه حل‌های پيشنهادی NESTECH باعث بهينه‌سازی مصرف انرژی و جلوگيری از اتلاف منابع بنیادی طبیعت می‌شود و همين‌طور، به سهم خود می‌تواند از عدم تعادل در دمای زمين بکاهد.

ساخت ایران

شرکت نوین‌سازان تارا کاوش با در پيش گرفتن رویکرد دانش‌بنيان و دنبال کردن اهداف کارآفرينی، چه از منظر طراحی و توليد چه از منظر خدمت‌رسانی و پشتی‌بانی، این چشم‌انداز را برگزيده تا بتواند با بسترسازی برای عرضه‌ی محصولاتی ساخت ايران که از قابلیت صادرات هم برخوردار هستند، زمینه‌ی رونق هر چه بیش‌تر تولید ملی را فراهم آورد.

پشتیبانی و گارانتی

مزیت استفاده از محصولات نستک برخورداری از خدمات دنباله‌دار و همیشگی شرکت است. کارکنان بخش پشتی‌بانی شرکت در اوقات اداری بی‌شائبه به صورت حضوری، تلفنی و اینترنتی در سطوح مختلف فنی و خدماتی پاسخ‌گوی مخاطبان و مشتريان خود هستند. هم‌چنين، محصولات نستک بر اساس شرایط کیفی و زمانی معین از ضمانت تعویض، تعمیر و خدمات پس از فروش برخوردار هستند (برای اطلاع از جزئيات در اين باره، به بخش پشتیبانی سایت سر بزنید).

شرکت نوین سازان تارا کاوش با رویکرد دانش بنیان در زمینه‌های طراحی، تولید و عرضه انواع محصولات خانه هوشمند فعالیت می‌کند.
تمام محصولات در مرحله پیاده سازی و تولید آزمون‌های کنترل کیفیت را پشت سر می‌گذارند و از استانداردهای کیفی بین المللی برخوردار هستند.