کلید و پریز روشنایی در انواع یک تا 4 پل در رنگ های سفید صدفی، مشکی مات، بژ، نقره ای و آنتراسیت.

کلید و پریز کلاسیک
سری evidente

کلید و پریز مکانیکی Evidente به عنوان سری پایه محصولات NESTECH عرضه می شود. این کلید و پریز ها از جنس پلی‌کربنات است که در رنگ‌بندی منحصربه‌فرد خود در دکوراسیون ها و پروژه‌های مختلف قابل اجرا است.

ویژگی کلید و پریزهای EVIDENTE

رنگ‌بندی و مشخصات ظاهری

محصولات Evidente با ظاهری مینیمال و ساده با طراحی کاملا کلاسیک هر نوع دکوراسیونی را پوشش می‌دهد. رنگبندی محصولات Evidente شامل سفید صدفی، مشکی مات، آنتراسیت، بژ و نقره‌ای می‌باشند که از کیفیت بالایی برخوردارند. به عبارتی، با گذشت زمان یا برخورد با اشیاء تیز، هیچ تغییری در رنگ آن‌ها ایجاد نمی‌شود.

تنوع بالای محصولات Evidente

تنوع محصولات Evidente شامل کلیدهای روشنایی، کادرهای یک تا چهارخانه، پریز ارت‌دار و پریز برق با شارژر USB، پریز آنتن تلویزیون و ماهواره، پریز شبکه و تلفن و دیگر پریزها می‌باشد. مکانیزم‌های Evidente با انواع کادرهای کلید و پریز نستک مانند پلکسی (Refine) و کریستال (CRYSTAL) سازگارند.

نصب سریع و آسان

مکانیزم کلید و پریز NESTECH با نام MC2 دارای یک حلقه فلزی با مقاومت بسیار بالا است. مقاومت و استحکام این حلقه سبب پایداری و ثبات بالای محصول روی دیوار می‌شود. چنگه های تعبیه شده در دو طرف مکانیزم، نصب کلید و پریز را روی دیوار دقیق تر و راحت‌تر می‌کنند.

سیمکشی ساده و ایمن

مکانیزم این کلید و پریز مکانیکی به گونه ای طراحی شده است که مراحل سیمکشی و نصب آن در قوطی برق به سادگی و با کمترین خطا انجام می‌شود. پیچ‌های غیر هم سطح این مکانیزم ها باعث می‌شود که هیچ قسمت الکتریکی با دست تماس مستقیم نداشته باشد.

رنگبندی کلید و پریز NESTECH

کلید و پریز روشنایی سری Evidente با رنگبندی متنوع سفید صدفی، مشکی مات، نقره‌ای، بژ و آنتراسیت تولید و عرضه می‌شوند. تنوع رنگی این کلید و پریز روشنایی انتخاب آن‌ها را برای استفاده در هر دکوراسیون آسان می‌کند.

مقاوم در برابر خط و خش

رنگ بندی متنوع

عدم تغییر رنگ در گذر زمان

رنگ های سفارشی

طیف گسترده‌ای از انواع کلید و پریز ها

اطلاع از قیمت و ثبت سفارش

طراحی منحصر به فرد

کلید و پریز روشنایی Evidente با طراحی کاملا مینیمال و کلاسیک برای استفاده در انواع دکورها مناسب است. ظاهر لوکس این کلید در عین سادگی بسیار  چشمگیر می باشد که در مقایسه با سایر کلید و پریزها قابل توجه است.

کادر کلید و پریز

مکانیزم‌های MC2 علاوه بر کادرهای Evidente با انواع دیگر کادرهای CRYSTAL و Refine نیز سازگار می باشد. کادرهای کلید و پریز CRYSTAL از جنس کریستال حرارت دیده هستند. یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد مدل CRYSTAL مقاومت بالای آن در برابر ضربه و خط و خش می باشد.

همچنین، کادرهای مدل Refine‌ از پلکسی گلس با کیفیت ساخته شده است که از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه‌تر است. از این رو، در پروژهای خاص انبوه‌سازی مورد استقبال قرار می‌گیرد.

تمامی کادرهای Evidente، CRYSTAL و Refine دارای انواع یک تا چهار خانه می‌باشند. از کادرهای دو تا چهارخانه برای نصب مکانیزم‌های کلید و پریز مختلف کنار یکدیگر استفاده می شود. هرچند، مکانیزم‌های مختلف را می توان توسط کادرهای تک خانه در کنار هم با رعایت فاصله استاندارد نصب کرد.

ویژگی های مکانیزم MC2

مکانیزم‌های کلید و پریز MC2 در کلید و پریز برق نستک مدل Evidente به صورت کاملا ایمن طراحی شده‌اند. همچنین چنگه‌های تیز در دو طرف مکانیزم باعث قفل شدن راحت کلید و پریزها در بدنه قوطی برق می‌شوند. از سوی دیگر، این چنگه‌ها مجهز به فنر می‌باشند که قابلیت جمع شدن به داخل را دارند. همین ویژگی نصب یا خارج کردن مکانیزم از قوطی برق را به راحتی فراهم می‌کند. علاوه‌براین،‌ هر یک از ترمینال‌های کلید و پریز برق Evidente دارای دو ورودی مستقل هستند که سیمکشی را آسان تر و ایمن تر می کنند.

طراحی ایمن ترمینال‌ها

سیم کشی ایمن

حلقه فلزی مقاوم

قابل نصب در انواع قوطی برق

نصب توسط پیچ

نصب توسط چنگه

اجزا کلید و پریز evidente

این کلید و پریز مکانیکی از سه قسمت اصلی مکانیزم MC2، کادر کلید و پریز (قاب) و رویه (درپوش) تشکیل شده است. اتصال این سه بخش به یکدیگر به آسان‌ترین شکل ممکن بدون نیاز به پیچ توسط یک رابط انجام می‌شود. این رابط روی مکانیزم تعبیه شده و دارای چهار نقطه اتصال است که روند نصب را راحت‌تر می‌کند.

دانلود ها

فهرست